خانه

Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

 

شرکت ما متعهد است که محصولات متناسب با تناسب اندام و ورزش با کیفیت بالا را در اختیار مشتریان جهانی قرار دهد و به منظور دستیابی به حالت همکاری برنده ، به طور مشترک سبک زندگی سالم را ترویج کنید ، از بازدید از شرکت ما استقبال می کنید.

 

چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 0چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 1

چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 2

مشتریان ما در سراسر جهان هستند.ما با بازارها و سیاست های کشورهای مختلف آشنا هستیم و روند محصولات محبوب را می دانیم. ما می توانیم به مشتریان خود اطلاعات مفید و مشاوره خوبی بدهیم. ما همکاری طولانی مدت با WALMART ، HEAD ، FILA ، TRAGET ، MARIKA ، COSTCO ، تجهیزات تفریحی داریم ، دیک ، باس پرو ، شرکت هایی مانند آکادمی ، و با بسیاری از فروشندگان آمازون همکاری می کنند. هر ساله آنها را به طور منظم تأمین کنید. ما بسیار باتجربه هستیم ، از آخرین تحولات صنعت ورزش اطلاع داریم و می توانیم راهنمایی و مشاوره مفیدی به شما ارائه دهیم تا بتوانید بهتر بفروشید و توسعه دهید.

 

چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 3چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 4

چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 5

 

چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 6   چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 7   چین Rise Group Co., Ltd نمایه شرکت 8

 

 

چشم انداز ما: مردم سالم تر ، زمین سالم تر
ماموریت ما: ارائه بهترین خدمات جهان
ارزشهای اصلی ما: صداقت ، مسئولیت ، تلاش ، برد-برد

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت Risegroup در سال 2000 تاسیس شد ، به مدت 20 سال در خطوط یوگا ، تناسب اندام و ورزش تمرکز دارد.از ابتدای دفتر کار 3 نفره ، اکنون به 60 نفر تیم مدیریت بازاریابی و تامین تجهیزات ، به اضافه 2 کارخانه اختصاصی رسیده است. یک کارخانه لوازم جانبی تناسب اندام ، 100-150 کارگر ، 8000 متر مربع ، واقع در نزدیکی شانگهای.

 

با بیش از 20 سال تجربه ساخت در ورزش و تناسب اندام ، ما یک تیم QA و QC کامل ایجاد کرده ایم و دارای یک سری محصولات کامل هستیم که شامل تناسب اندام در منزل ، لوازم جانبی یوگا و ورزش در فضای باز است.

 

با تجربه قابل اعتماد و توانایی تأمین ما ، ما معتقدیم که ما یک همکاری بسیار دلپذیر خواهیم داشت ، توسعه پایدار و پایدار درازمدت رابطه پیگیری ما است ، هر گونه سوال را می توان با ما مشورت کرد مدیر خدمات مشتری.

 

نام: میشل ژانگخدمات: انگلیسی و چینی

تلفن: +8613761030160         زمان نگران کننده : 08: 00 AM-19: 00 PM BJT

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : TTG

تعداد کارمندان : 80~100

فروش سالانه : 5,000,000-10,000,000

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها