خانه اخبار

اخبار شرکت هر آنچه که باید قبل از استفاده از تشک طب فشاری بدانید

گواهی
چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها
چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
شخصی سازی سریع و ابزاری برای تجسم کالاهای شما بسیار کار آمد.

—— یوهان هالنبی

پدر من که در گذشته با گروه رایز همکاری داشته است گروه رایز را بسیار به من توصیه کرد.

—— کورتیس آدر

از شرکت Rise Group بسیار راضی هستیم!

—— کلودیا

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
هر آنچه که باید قبل از استفاده از تشک طب فشاری بدانید
آخرین اخبار شرکت هر آنچه که باید قبل از استفاده از تشک طب فشاری بدانید

اگر این روزها یک حمام گرم یا یک شمع خوشمزه برای کاهش استرس شما کافی نیست (می توانم بگویم)، چرا چیز جدید و کمی غیر متعارف تر را امتحان نکنید... مانند تشک طب سوزنی.

می گویی: «صبر کن»."من نمی خواهم روی یک دسته سوزن دراز بکشم؟"

خوب نه دقیقاً: این تشک طب سوزنی بالشتکی و بالش همراه دارای دسته‌ای از میخ‌های کوچک هستند که برای هدف قرار دادن نقاط مختلف ماساژ طراحی شده‌اند.وقتی روی تشک و بالش دراز می کشید، این نقاط کوچک احساس می کنند که به آرامی در پوست شما فرو می روند.

در ابتدا ناراحت کننده (شما می توانید چیزی مانند یک پتوی نازک یا هودی را بین خود و پتو قرار دهید اگر زیاد است)، کاربران ادعا کرده اند که این پتو می تواند همه چیز را از کمک به اضطراب آنها تا کاهش استرس انجام دهد.اما آیا قانونی است؟خب بستگی داره از کی بپرسی

تحقیقات زیادی در مورد تشک های طب فشاری به طور خاص وجود ندارد، اگرچه برخی مطالعات کوچک نشان می دهد که آنها برای کاهش درد مفید هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با مالک Bend، کورتنی لاو، که به این تکنیک قسم می‌خورد صحبت کردیم.

 

تشک طب فشاری چگونه کار می کند؟

طب فشاری تکنیکی است که برای اعمال فشار به نقاط خاصی از بدن برای تحریک جریان خون و آزادسازی انرژی راکد استفاده می شود.

اگرچه کل بدن می تواند از تشک Bend Acupressure بهره مند شود، اما رایج ترین نواحی برای درمان کمر، گردن، شانه ها و پاها هستند.

شما به سادگی روی تشک دراز بکشید/بایستید و بگذارید سوزن های کوچک کار کنند و در جایی که بیشتر مورد نیاز است فشار عمیق وارد کنید.

چرا از یکی استفاده می کنید؟

افراد به دلایل مختلفی از تشک های طب فشاری استفاده می کنند.از کاهش تنش عضلانی و کمردرد گرفته تا آرام کردن اضطراب و یافتن یک حس کلی سلامتی.همراه با یک سبک زندگی فعال و یک رژیم غذایی مغذی، تشک های طب فشاری افزودنی فوق العاده برای روتین مراقبت از خود شما هستند.

مزایای آن چیست؟

طب فشاری طیف باورنکردنی از فواید از جمله کاهش اضطراب و استرس، کاهش تنش عضلانی، خواب عمیق‌تر و آرام‌تر، کاهش درد کمر و گردن، تسکین درد پریود، احساس سلامت عمومی و خیلی چیزهای دیگر دارد.

 

دراز کشیدن روی تشک قرار است چه حسی داشته باشد؟

همه افراد متفاوت هستند، اما بیشتر آنها در چند دقیقه اول احساس ناراحتی می کنند، در حالی که بدن خود را با فشار وفق می دهد.در عرض چند دقیقه متوجه خواهید شد که ناحیه تحت درمان شروع به گرم شدن می کند و به دنبال آن احساس سوزن سوزن شدن می شود.در عرض 5 دقیقه با افزایش خون در بدن و کاهش تنش عضلانی، احساس آرامش عمیقی خواهید داشت.

برای اکثر مردم، چند دقیقه اول معمولاً بسیار ناراحت کننده، اما قابل تحمل است.در عرض چند دقیقه احساس اولیه کاهش می یابد و شما با احساس آرامش عمیق باقی می ماند.

چه مدت باید روی یکی دراز بکشید؟

هر روز بیست دقیقه

 

برای دریافت قیمت رایگان با ما تماس بگیرید.

میخانه زمان : 2022-03-21 13:50:22 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Rise Group Co., Ltd

تماس با شخص: Mrs. Michelle

تلفن: +8613761030160

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)