خانه اخبار

اخبار شرکت نحوه انتخاب بین گزینه های توپ ماساژ

گواهی
چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها
چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
شخصی سازی سریع و ابزاری برای تجسم کالاهای شما بسیار کار آمد.

—— یوهان هالنبی

پدر من که در گذشته با گروه رایز همکاری داشته است گروه رایز را بسیار به من توصیه کرد.

—— کورتیس آدر

از شرکت Rise Group بسیار راضی هستیم!

—— کلودیا

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
نحوه انتخاب بین گزینه های توپ ماساژ
آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب بین گزینه های توپ ماساژ

 

آنچه بیش از همه مهم است توانایی شماست موقعیت یک توپ ماساژ و حرکت را کنترل کنیدبرای اعمال فشار بر روی قسمت های خاص بدنعواملی که تعیین می کنند آیا توپ ماساژ مناسب برای نیاز خود را دارید یا خیر عبارتند از اندازه، وزن، شکل، گرفتن و سختی.بیایید آنها را یکی یکی مرور کنیم.

 

اندازه - می خواهید اندازه را بر اساس قسمت بدنی که کار می کنید انتخاب کنید.

دستها، ساعدها یا پاها- می خواهید اندازه های توپ گلف و توپ لاکراس را امتحان کنید.برای افرادی که از نظر فنی فکر می کنند، قطر توپ گلف 42.7 میلی متر و قطر توپ لاکروس 63 میلی متر است.

ساق پا، همسترینگ، شکم/پسوآس، باسن، قسمت فوقانی و پایین کمر، دلتوئید و گردن- اندازه های توپ لاکراس، توپ تنیس و بیس بال برای این قسمت های بدن بهترین عملکرد را دارند.قطر آنها به ترتیب 63 میلی متر، 67 میلی متر و 73 میلی متر است.

سینه و شانه ها - در اینجا به یک توپ با قطر 4 اینچ (یا حدود 100 میلی متر) نیاز دارید که اندازه غیرعادی است.

وزن- هر چه توپ سنگین تر باشد احتمال اینکه در جایی که شما قرار داده اید بماند بیشتر است.ما تمام توپ های ماساژ خود را با حداکثر وزن ممکن تولید می کنیم به همین دلیل حتی اگر هزینه آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.بنابراین، توپ های جامد به دلیل وزن بیشتر، به توخالی یا بادی ترجیح داده می شوند.توپ‌های جامد نیز زمانی که وزن خود را روی آن‌ها می‌گذارید، تغییر شکل می‌دهند.

شکل– مهم است که از یک توپ گرد صاف استفاده کنید تا بتوانید هنگام غلتیدن روی آن دقیقاً حرکت آن را کنترل کنید.من تصاویر بازاریابی افرادی را دیده ام که یک توپ ماساژ را در دست گرفته اند و آن را روی بدن خود فشار می دهند که یک فانتزی خالص است.اگر از وزن بدن خود برای اعمال فشار روی توپ ماساژ استفاده نمی کنید، وقت خود را تلف می کنید.بنابراین میخ‌ها و برآمدگی‌های روی توپ را فراموش کنید - هر چقدر هم جالب و جذاب به نظر می‌رسند، فقط حقه‌هایی هستند.یک استثنای احتمالی - اگر در اثر تمرین عرق کرده اید، برآمدگی های کوچک ممکن است باعث بهبود چسبندگی شود.

برخی ممکن است بگویند برای حفاری در یک عضله یا تاندون دستکاری شده به بیرون زدگی نیاز دارید، اما، تمام تغییرات و آسیب های من همیشه به راحتی با توپ های گرد صاف حل شده است.علاوه بر کنترل بهتر حرکت با یک توپ صاف، می‌توانید قلمرو بیشتری را سریع‌تر و راحت‌تر پوشش دهید.

به یاد داشته باشید که بهترین راه برای درمان عضله یا تاندون اصلاح شده این است که اطراف آن کار کنید، نه مستقیماً روی آن.شما می خواهید به دنبال نقاط چسبندگی بروید و نواحی اطراف را بکشید تا فشار روی هر چیزی که باعث درد شما می شود را کاهش دهید.

در نهایت، برای کسانی که به راحتی کبود می‌شوند، حتی فرورفتگی‌های روی توپ بیس‌بال فرورفته نیز می‌تواند به بافت پوست آسیب برساند.بنابراین یک دلیل دیگر برای روان شدن.

گرفتن – یک توپ ماساژ عالی چسبندگی خوبی دارد و به راحتی روی کف چوبی، دیوار یا پوست شما نمی لغزد.این کار کنترل حرکت را آسان‌تر می‌کند و از لغزش توپ از زیر شما یا افتادن آن در مقابل دیوار جلوگیری می‌کند.توپ تنیس یک توپ ماساژ نسبتا خوب است به جز در دست گرفتن ضعیفش - خیلی راحت به اطراف می لغزد.بهترین چسبندگی که می توانید پیدا کنید از لاستیک طبیعی استفاده شده در ساخت توپ های لاکراس است.

سختی- هیچ سختی توپ ماساژ کاملی وجود ندارد زیرا هر قسمت از بدن بهترین پاسخ را به سختی متفاوت می دهد.همچنین، با بهبود سلامت و انعطاف بافت‌هایتان، به مرور زمان می‌خواهید از توپ‌های ماساژ سخت‌تر استفاده کنید.

شایان ذکر است که سختی تنها مشخصه ای نیست که نحوه تغییر شکل توپ را در زیر بدن شما تعیین می کند، زیرا یک توپ توخالی و جامد می توانند هر دو سختی یکسانی داشته باشند، اما احساس متفاوتی خواهند داشت.

توپ ماساژ سرد و گرم چطور؟

ابتدا اجازه دهید در مورد سرما صحبت کنیم - برای تحریک جریان خون و کاهش التهاب مفید است.به این ترتیب، سرما قطعاً جای خود را در کیف ابزار فیزیوتراپی دارد.اما توپ ماساژ سرد به نظر من چندان منطقی نیست.در اینجا دلیل این است - توپ ماساژ عالی استبافت عمیقابزاری که وقتی به درستی انجام شود در مورد کشش است.نکته اصلی استفاده از توپ این است که شما به عمق شکم عضله یا تاندون نفوذ کنیدآن را کش می دهدبازیابی انعطاف پذیری در جایی که الیاف سفت شده اند.آیا هرگز قبل از انجام حرکات کششی عضلات خود را سرد می کنید؟ممکن است، اگر می خواستی مجروح شوی.

بنابراین می توانید ببینید که چرا یک توپ ماساژ گرم شده بسیار منطقی است.اما، اجازه دهید یک پیش بینی کنم.اگر قرار بود یک وسیله ماساژی بخرید که گرم شود، آن را یک یا دو بار امتحان کنید و بعد از آن بدون گرما از آن استفاده کنید.چه کسی وقت کافی برای گرم کردن یک ابزار ماساژ دارد، زمانی که گرما در عرض چند دقیقه از بین می رود؟ایده خوبی است، اما شخصاً به سادگی و ابزارهای کاربردی علاقه دارم.اگر به گرما نیاز داشته باشم، پد گرمایشی برای من بسیار منطقی است.

در مورد محصولات ماساژ ما در اینجا بیاموزید!

میخانه زمان : 2021-08-31 14:04:01 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Rise Group Co., Ltd

تماس با شخص: Mrs. Michelle

تلفن: +8613761030160

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)