خانه اخبار

اخبار شرکت گزارش ماهیگیری جنوب غربی فلوریدا: دمای سرد کار را برای ماهیگیران دشوار می کند

گواهی
چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها
چین Rise Group Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
شخصی سازی سریع و ابزاری برای تجسم کالاهای شما بسیار کار آمد.

—— یوهان هالنبی

پدر من که در گذشته با گروه رایز همکاری داشته است گروه رایز را بسیار به من توصیه کرد.

—— کورتیس آدر

از شرکت Rise Group بسیار راضی هستیم!

—— کلودیا

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
گزارش ماهیگیری جنوب غربی فلوریدا: دمای سرد کار را برای ماهیگیران دشوار می کند
آخرین اخبار شرکت گزارش ماهیگیری جنوب غربی فلوریدا: دمای سرد کار را برای ماهیگیران دشوار می کند

سردی شدید دما در منطقه، همراه با باد و دریا همچنان سبک ماهیگیرانی را که آبهای کم عمق و عمیق را جستجو می کنند، محدود می کند.

الگوی آب و هوای کنونی در برخی روزها واقعاً لذت بردن از محیط اطراف را دشوار کرده است، چه رسد به اینکه سفر به مناطق ماهیگیری را سرگرم کند.

ماهی‌گیرانی که با المان‌ها جسارت می‌کنند یا زمان‌بندی گردش بین سیستم‌ها را انجام می‌دهند، با شرایط کیسه‌ای ترکیبی همراه با گونه‌های هدفمند سنتی زمستانی مواجه شده‌اند که به دمای پایین‌تر آب خلیج عادت کرده‌اند و در برابر تاثیرات نوسانات فشارسنج قابل توجه انعطاف‌پذیرتر هستند.

از آنجایی که محوطه خلیج دارای طیف وسیعی از احتیاطات و هشدارها است، ماهیگیرانی که مشتاق خیس کردن خط ژانویه هستند، در جزایر وسیع و مایل‌ها کانال‌های مسکونی پناه گرفته‌اند.در اینجا در ساحل، سواحل بادگیر و یاروهای حفاظت شده صحنه آسایش و برخی اقدامات خمش میله بوده است.

معمولاً برای دوره زمستانی ژانویه/فوریه و صرف نظر از آب و هوا، تلاش‌های ساحلی اکنون بر روی مناطقی از ساختار مصنوعی، نواحی سخت طبیعی زیر آب، سوراخ‌های عمیق‌تر و تخت‌ها متمرکز شده‌اند.این نقاط کانونی تولید سر گوسفند، طبل سیاه، ماهی حرا و قزل آلای خالدار در طول باقی مانده فصل زمستان و تا بهار ادامه خواهد داشت.

ماهیگیران موفق زمستانی با ماندن در نیش، از تاکتیک‌های کم و آهسته استفاده می‌کنند، از جمله میگوهای زنده و بریده شده در نزدیکی ته، انواع جغجغه‌ها با نوک میگو که به آرامی در نیمه پایینی ستون آب بازیابی می‌شوند، و میگوی زنده ارائه‌شده به شکل سنتی. یا چوب پنبه به سبک کلاکر.

در زمین های فراساحلی و واقعاً جای تعجب نیست، تلاش کلی کاهش یافته است.این دوره که از دریاهای بسیار ناآرام جلوگیری کرده است، برای ماهیگیرانی که امیدوارند از موفقیت ماهی‌گیر/هامور قرمز سود ببرند، بسیار سخت بوده است.با این حال، پنجره های کوتاه آب و هوا به ناوگان امکان دسترسی ایمن به و از محوطه را می دهد.

به خصوص برای هامور قرمز، دمای سردتر خلیج فارس، زیست توده ماهی مرجانی محبوب را به آب های عمیق تر سوق داده است.ماهیگیرانی که به دنبال خاک هامور قرمز هستند، حداقل به سمت بازار 80 فوتی می روند، در حالی که آنهایی که عمیق تر کار می کنند، انتخاب را ثابت تر می دانند.

با وجود شرایط سرد، تکنیک ها و طعمه های مورد استفاده برای هامور قرمز در طول فصول ماهیگیری بسیار اندک تغییر می کند.طعمه‌های طبیعی بزرگ‌تر هم زنده و هم مرده به همراه طیف گسترده‌ای از کاربردهای باکتل و جگر فلزی در اینجا در منطقه جنوب غربی به خوبی کار می‌کنند.

در حالی که هنگام بیرون رفتن در میدان ماهیگیری صبر لازم است، حفارهای هامور قرمز باتجربه متوجه می شوند که توقف تهاجمی و خرید در اطراف و اطراف مختصات محافظت شده خود به آنها کمک می کند تا مدرسه ها/مجموعه هایی از هامور کلاس به اندازه نگهبان را پیدا کنند.زمان تنظیم لنگر معمولی برای اکثر افراد بین 15 تا 20 دقیقه است.

به دنبال تغییر باد پیش بینی شده به سمت متوسط ​​باشید و دمای محیط را گرم کنید و دریاها را در مناطق نزدیک ساحل و ساحلی صاف کنید.در خارج از خلیج باز، بسته به قدرت یک سیستم فشار قوی ساختمان، شرایط ممکن است ناهموار باشد.به یاد داشته باشید، ماهی هوشمند، ماهی سالم، از روزهای آرام استفاده کنید و همیشه به کاپیتان خود گوش دهید.

منبع

میخانه زمان : 2022-02-28 15:07:36 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Rise Group Co., Ltd

تماس با شخص: Mrs. Michelle

تلفن: +8613761030160

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)